Sündmused

Kadri Voorand in duo with Mihkel Mälgand

04.11
Okupatsioonide ja vabaduse muuseum Vabamu toob sel sügisel kuulajateni uue kontserdisarja, mille raames on võimalik tutvuda Vabamuga uue nurga alt ning süüvida helide võrgutavasse maailma.  

Kontserdisarja viimaste esinejatena astuvad 04.11 kell 19 publiku ette Kadri Voorand ja Mihkel Mälgand.

  • Koos moodustavad Voorand ja Mälgand duo, mis mängib põhiliselt originaalloomingut häälele, bassile ja klaverile ja see annab ruumi improvisatsioonile ning seda ehivad õhulised elektroonilised efektid ja hingestatud poeesia. Duo ei sea endale stiililisi piire, kokku sulatatakse popi, folgi, jazzi ja isegi roki elemente. Esile tõusevad emotsioon ja omapärased tekstid.

  • Duo on andnud arvukalt kontserte nii Eestis kui ka välismaal, sealhulgas on hiljuti tuuritatud näiteks Hiinas, Ungaris, Itaalias, Inglismaal, Saksamaal, Soomes ja mujal. Ühtlasi on väisatud mainekaid festivale nagu Pori Jazz, Jazz Baltica, London Jazz Festival, Cheltenham Jazz Festival, Tampere Jazz Happening, Bejing Nine Gates Jazz Festival jt.

Sissepääs alates 17.30st. Kontserdipiletiga saab külastada ka muuseumit.

Vabamu kontsertidel üles astuvaid artiste ühendab kaasaegsus ning innovaatiline lähenemine tehnoloogia kasutamisel oma loomingus. Kogu kontserdisari on Vabamus novembris avatava tehnoloogianäituse „Miks Eesti? 30 aastaga ENSVst e-Eestiks“ sissejuhatavaks eelürituseks.

Artistide info sotsiaalmeedias: 
facebook.com/kadrivoorandmusic
myspace.com/mihkelmalgand

Covid-19. Vastavalt valitsuse kehtestatud reeglitele saab muuseumi siseruumides viibida ühe alljärgneva tõendi esitamisel:

• COVID-19 vaktsineerimiskuuri tõend;
• COVID-19 haiguse läbipõdemise tõend (kuni 6 kuud peale läbipõdemist).

Kohustus ei kehti alla 18. aastastele lastele ja noortele. Lisainfo: www.digilugu.ee