Külastajale

Kohvik ja pood

Kohvik

Täisväärtuslikuma muuseumielamuse saab siis, kui astuda läbi ka meie kohvikust! See on koht, kus kohtutakse, muljetatakse ja räägitakse lugusid ning kus sünnivad uued ideed. Pakume sööki-jooki, mis lõhnab ahvatlevalt ja viib lausa keele alla. Ootame kohvikusse ka muidu uudistajaid, kes otsivad mõnusat kohta, kus pakutakse värsket kohvi ning vastupandamatut koogi- ja pirukavalikut. 

Mõttevahetused on meie juures eriti soositud, sest paberi raiskamise asemel saab lennukad ideed kirja panna otse laua peale. Kõrvalised silmad ei ole ideedele ohuks, sest lauale kirjutatu saab lahkudes ära kustutada. Kohviku riiulist võib aurava kohvi kõrvale sirvimiseks või maitsva võileiva kõrvale lugemisrõõmuks haarata temaatilisi raamatuid.

 

Vabamu kohvik väärtustab kodumaist toitu ja meeldejäävat teeninduskultuuri. Au sees on käsitöötooted, alates kohapeal valmistatud värsketest võileibadest ja lõpetades kaasaostetavate käsitöökommidega. Joogikaardil on kvaliteetsed kohvijoogid ja tee ning ka kohapeal valmivad jäätisekokteilid ja muhedikud.

 

Vabamu kohvikut varustab maitseelamustega 4SistersKitchen Catering ehk Nelja Õega Köögis.

 

Kohviku külastamiseks ei pea soetama muuseumipiletit. Kohvik asub muuseumi sissepääsu vahetus läheduses esimesel korrusel. Kohvikus on kohti 22 külastajale.

Pood

Ka Vabamu muuseumipood ootab huvilisi muuseumi lahtioleku ajal!

 

Vabamu poest saab vahva meene kaasa osta nii muuseumikülastaja kui ka lihtsalt kingiotsingul uitaja. Poes on valik just Vabamule disainitud meeneid, et muuseumikülastus ei ununeks. Saab sirvida temaatilisi raamatuid, uudistada meeneid ja postkaarte, imetleda Eesti disaini või uurida hoopis harivaid mänge. Pakime kõik ostud kenasti – vii kas või kohe kingituseks! Poe külastamiseks ei pea soetama muuseumipiletit. Pood asub muuseumi sissepääsu vahetus läheduses esimesel korrusel.

KGB vangikongidest meene kaasa

 

KGB vangikongide väikeses poenurgas on valik raamatuid ja meeneid ning spetsiaalselt muuseumi püsinäitusele disainitud tooteid.


 Aadressi sisestamisel annad nõusoleku Vabamule uudiskirjade saatmiseks. Oma nõusoleku võid sa soovi korral tagasi võtta.